مرکز فناوری اطلاعات نهاد ریاست جمهوری

آغاز به کار اجلاس هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه های نظام اداری کشور


سومین اجلاس هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه های نظام اداری کشور با حضور مدیران اجرایی و مدیران انفورماتیک نهادهای دولتی در سالن اجلاس سران اسلامی برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری همایش،اجلاس هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه های نظام اداری کشور صبح امروزبا حضور دکترمرتضی بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری،عادل آذر رییس دیوان محاسبات کشور،خانم مهندس پیروز بخت رییس سازمان ملی استاندارد ایران و مدیران فناوری های اطلاعات استانداران کل کشور و مدیران اجرایی نظام اداری وزارتخانه ها و سازمان های دولتی کشور برگزار شد.

این همایش که با هدف لزوم ارتقای کیفیت تعاملات اداری،نقش اسناد مالی الکترونیکی در شفاف سازی اداریو استاندارد سازی نظام مکاتبات و اسناد الکترونیکی دولت به میزبانی نهاد ریاست جمهوری در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

گفتنی است آینده پژوهی در نظام مکاتبات و اسناد الکترونیکی و نقش مکاتبات الکترونیکی در نظام اداری کشور با لزوم فرآیند پذیری مکاتبات و اسناد الکترونیکی از دیگر رویکردها در برگزاری این اجلاس است.

لازم به ذکر است این اجلاس از 16 آبان سال جاری وبه مدت دو روز و با برگزاری کارگاه های مختلف در تمامی حوزه های اجرایی نظام مکاتباتی و اداری برگزار خواهد شد.

دوشنبه 17 آبان 1395 - 10:06